چهارشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

آموزش ۳D MAX سطح مبتدی (فصل دوم)

۱۷آموزش ۳DMAX

تری دی مکس در معماری ابزاری ست برای ارائه طراحی های حرفه ای شما در سه بعد طول، عرض و ارتفاع. این نرم افزار به معمار امکان می دهد تا آن چه را که پیش از آن بر روی کاغذ پیاده کرده است اکنون با کیفیتی بسیار بالا  و با جزییات دقیق تر بر روی مانیتور آورده و حتی از آن در ابعاد مختلف پرینت بگیرید.

نرم افزار تری دی مکس کاربردهای مختلفی در زمینه های مختلف دارد اما برای استفاده از این نرم افزار در رشته معماری، ایجاد اشیا و احجام مورد نظر و کار بر روی آن ها کافی ست. البته بخش انیمیشن نیز به شما در بیان طرح کمک شایانی خواهد کرد اما انیمیشن سازی و کار با آن در تری دی مکس برای ارائه طراحی معماری ضروری نیست.

فصل دوم از آموزش ۳d max سطح مبتدی

در ادامه فصل اول آموزش تر دی مکس خواهید آموخت، چگونه تنظیمات صفحه کار خود را مطابق میل و در تناسب با کاری که انجام خواهید داد، تغییر داده و کنترل نمایید. از مهم ترین تنظیمات صفحه که هنگام شروع کار با تری دی مکس حتما باید به آن توجه نمایید انتخاب واحد اندازه گیری می باشد. شما در این آموزش می آموزید بخش هایی از گزینه انتخاب واحد اندازه گیری تری دی مکس را تغییر داده و قسمت هایی از پنجره مربوطه را به صورت پیش فرض حفظ کنید. هم چنین خواهید آموخت که خطوط شبکه گریپ را چگونه و به چه منظور تنظیم نمایید. تنظیمات این شبکه از منوی customize، گزینه Grip and Snap setting میسر خواهد بود …

برای دانلود رایگان فصل دوم آموزش تری دی مکس برای افراد مبتدی، کلیک کنید.

این فصل شامل دو فیلم آموزشی کوتاه است که در آن انتخاب واحد اندازه گیری تری دی مکس و تنظیمات مربوط به خطوط شبکه گریپ آموزش داده می شود.

 

Processing your request, Please wait....
   

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*