دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

آموزش ۳DMAX سطح مبتدی (فصل سوم)

۴۷۴۲_Learning_3Ds_Max_9_Chapter_7_Part_B_Animationآموزش ۳dmax

تری دی مکس ابزاری قدرمند است که با ظهور خود در عرصه طراحی سه بعدی تحولی عظیم پدید آورده. یادگیری این نرم افزار به دلیل پیچیدگی و گستردگی آن به تمرین و تکرار پیاپی دارد.

آموزش ۳D MAX

در این فصل از آموزش نرم افزار تری دی مکس، ابتدا شما نمایش و حرکت در پنجره های دید را خواهید آموخت و به مفهوم پنجره دید فعال و نحوه فعال سازی یک پنجره دید در این نرم افزار پی خواهید برد. در واقع پنجره دید فعال در تری دی مکس همان پنجره ای ست که شما می توانید بر روی آن فعالیت نمایید و به منظور نمایش فعال بودن این پنجره دور آن فریمی زرد رنگ دیده می شود. سپس در مرحله بعدی حالت های مختلف نمایش را می آموزید. شما پس از این آموزش قادر خواهید بود تا با راست کلیک بر روی گزینه های موجود در بالای هر پنجره، حالت های مختلف نمایش هر پنجره را بنا به نیاز خود انتخاب و تغییر دهید. شما می توانید هنگام طراحی سه بعدی در تری دی مکس شی موردنظر را از چهار منظر مختلف ببینید. این قابلیت به شما امکان می دهد تا تسلط بیشتری بر طرح سه بعدی داشته باشید.

در فیلم آموزشی سوم این بخش از آموزش تری دی مکس شما تنظیمات پنجره های دید موجود در صفحه را می آموزید. پنجره های موجود دارای قابلیت های زیادی هستند که شما در این آموزش با آن آشنا خواهید شد و در ادامه این مبحث با نحوه کنترل نمایش اشیا در پنجره دید آشنا خواهید شد. کنترل نمایش به شما این امکان را خواهد داد که شی سه بعدی مورد نظر را در حالت های مختلفی چون حالت سیمی، شفاف، کدر و … مشاهده نمایید. این قابلیت تری دی مکس برای رسم رفع اشکال اشیایی که نرم و کروی هستند بسیار کاربردی ست.

برای دانلود فصل سوم از آموزش ۳DMAX سطوح مبتدی (برای افرادی که علاقه مند به یادگیری این نرم افزار از سطوح پایه آن هستند.) کلیک نمایید.

دانلود رایگان آموزش تصویری تری دی مکس سطح مبتدی (فصل سوم)

Processing your request, Please wait....
   

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*