دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

دانلود پروژه آماده آپارتمان مسکونی

,lmkmدانلود پروژه آماده مسکونی

آپارتمان سازی در اواخر قرن نوزدهم به دلیل کمبود زمین های شهری و ظهور انقلاب صنعتی (مصالح نوین) به اوج خود رسید. امروزه بسیاری از مردم در سراسر دنیا به ویژه شهرهای بزرگ آپارتمان نشین هستند. از این رو طراحی مجتمع مسکونی و دانستن ضوابط طراحی این مجتمع ها یکی از مهم ترین بخش های معماری ست. طراحی و ساخت پروژه های عظیم شانس بزرگی ست که نصیب هر معماری نخواهد شد اما طراحی و ساخت یک پروژه مسکونی وظیفه اصلی معمار است. البته خانه مسکونی مهم ترین فضایی ست که انسان با آن سر و کار دارد. طراحی مسکونی گرچه در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما برخلاف تصور عموم به دلیل جزییات کار بسیار کار دشواری ست.

در ادامه مطلب نمونه ای از یک پروژه مسکونی  برای شما عزیزان قرار دادیم. این پروژه واقعی و نمونه ای از یه کار اجرایی ست. سایت در اقلیم معتدل و مرطوب قرار داره و با توجه به شرایط و ضوابط منطقه و بنا به درخواست کارفرما طراحی شده که امیدوارم به کارتون بیاد.

پروژه مسکونی اشرف کیا، دارای دو ورودی کاملا مجزا در دو خیابان مختلفه که با توجه به شکل خاص سایت ساختمان طراحی شده. پارس دیسا دانلود رایگان این پروژه مسکونی آماده رو به شما دوستان معمار توصیه میکنه.

طراحی آپارتمان مسکونی

قالب فایل اتوکد و پروژه شامل کلیه پلان های مبله (پلان طبقات)، پلان پارکینگ ها، پلان بام
نماها
مقطع
به همراه ستون گذاری، آکس بندی

Processing your request, Please wait....
   

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

۲ دیدگاه

  1. رمزعبورسایت های دانلودشده چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*