شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

دانلود رایگان کتاب لذت اتوکد

autocadautocad-logoاتوکد

اتوکد autocad

نرم افزار قدرتمند اتوکد، یکی از نرم افزارهای کاربردی دنیای نقشه کشی ست که به کمک آن تهیه کلیه پلان های دو بعدی میسر می شود. اکثر دانشجوهای رشته مهندسی معماری، عمران، صنایع و … کار با این نرم افزار را در دوره دانشجویی خود فرا می گیرند. همه ساله نسخه جدیدی از اتوکد وارد بازار می شود که نسبت به نسخه های قبلی آن دارای قابلیت های جانبی بیشتری ست اما نیازی به آموزش مجدد ندارد.

دانلود کتاب لذت اتوکد سطح ۱

کتابی که هم اکنون برای دانلود قرار دادیم، آموزش ابتدایی، ساده و روان از نرم افزار اتوکد از مهندس محمد معظمی می باشد. اگر مبتدی کار با این نرم افزار هستید دانلود این کتاب کوتاه را به شما توصیه می کنم.

بخش هایی از مقدمه کتاب:

در این کتاب سعی بر آن است تا به ساده ترین روش ممکن بخش های پیچیده و دست و پاگیر، برای نوآموز گفته شود تا توانایی انجام هر نوع ترسیمی در او ایجاد گردد. بدین منظور فقط فرمان های کلیدی که کاربرد اساسی دارند گفته شده و بعد از هر فرمان تمرینی متناسب با آن آمده که در عین سادگی شامل نکات مهمی است و شخص، برای بهره مندی از حداکثر نتیجه، باید بتواند فقط با استفاده از فرمان هایی که تا آنجا آموخته آن را ترسیم کند…

کار با نرم افزار دو بعدی سازی اتوکد بسیار جالب و کاربردی ست. شما با فراگیری این نرم افزار وارد مرحله ی تازه ای در رسم نقشه های دو بعدی خواهید شد. البته در نرم افزار اتوکد قابلیت سه بعدی سازی و رسم اشکال سه بعدی نیز وجود دارد اما اجرای آن چندان باکیفیت نیست.

نویسنده: مهندس محمد معظمی

سال: ۱۳۸۹

تعداد صفحات: ۴۹ صفحه

برای دانلود رایگان کتاب لذت اتوکد سطح یک بر روی گزینه دانلود فایل کلیک کنید.

پارس دیســــــــــــــــــــــــــا

 

Processing your request, Please wait....
   

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*