دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

دانلود فهرست بهای ابنیه مربوط به سال ۱۳۹۲

فهرست بهای سال 92

همانطور که شما عزیزان در جریان هستید در تمام کارهایی که بصورت پیمانکاری انجام میشود مبنای قیمت ها فهرست بهای قدیمی بوده و تابحال فهرست بهای جدیدی منتشر نشده بود که باتوجه به گرانیها و تورم و تغییر قیمت های زیادی که داشتیم این فهرست بها اصلا جوابگو نبوده و به تازگی فهرست بهای سال ۹۲ برای تمام رشته ها از سوی نظام فنی و اجرایی کشور ابلاغ شده است.

این فهرست بعد از حدود ۴ سال برای ۱۵ رشته در تاریخ ۲۷ خرداد سال ۱۳۹۲ (۲۷/۳/۱۳۹۲) ابلاغ گردیده است. اکنون فهرست مربوط به هر رشته را می توانید به صورت مجزا در ادامه مطلب دانلود نمایید.

متن بخشنامه:

موضوع : ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته …سال ۱۳۹۲

به استناد آیین نامه استانداردهای اجرایی طرحهای عمرانی، موضوع ماده ( ۲۳ ) قانون برنامه و بودجه و در چارچوب نظام فنی و اجرایی کشور (مصوبه شماره ۴۲۳۳۹ /ت ۳۳۴۹۷ ه مورخ ۱۳۸۵/۴/۲۰ هیأت محترم وزیران)، به پیوست «فهرست بهای واحد پایه رشته … سال ۱۳۹۲ » از نوع گروه اول (لازم الاجرا) که مبانی آن به تصویب شورای عالی فنی رسیده است، ابلاغ می شود؛ تا برای برآورد هزینه کارهایی که بعد از ابلاغ این بخشنامه تهیه می شوند، مورد استفاده قرار گیرد.

Processing your request, Please wait....
   

درباره ی سعید نوائی

سعید نوائی
فارغ التحصیل کارشناسی معماری و علاقه مند به طراحی وب سایت - در صورت بروز مشکل در سایت از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*