سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

طراحی ابتکاری شیرآب

حمام های مدرن – شیر آب های مدرن

استفاده از شیرهای آب با طراحی جذاب و جدید، یکی از ارکان طراحی حمام های مدرن و امروزی ست. همه روزه تعدادی زیادی شیر آب برای مصارف گوناگون، در طرح ها، ابعاد و شکل های مختلف وارد بازار می شود. در این میان بعضی شرکت های تولید کننده این قبیل محصولات با ابداع و نوآوری در طراحی محصولات خویش، گوی سبقت را از سایر رقیبان می ربایند و محصولات جدید و ابداعی خود را در نمایشگاه های سراسر جهان به نمایش می گذارند. در اینجا به معرفی دو نمونه از این محصولات (شیرآب حمام) می پردازیم.

TRENDY

Trendy شیرآبی با قطر لوله ۲۲ میلی متر، محصولی ست از شرکت Treeme Rubinetteri و کار طراحی آن توسط Ocostudio و Castagnoli انجام شده است. این شیرآب بسیار ظریف، کاربردی بسیار متداول و آسان دارد. شکل خاص هندسی لوله خروجی، آب را به شکل قوسی و با فشار قابل توجهی خارج می نماید. طراحی یکپارچه شیرآب موجب افزایش دوام و ممانعت از هدر رفتن آب می شود. چهار گزینه مختلف، جهت کنترل این شیر وجود دارد. Trendy قابل نصب بر روی سطوح مختلف و انواع سینک است. جنس این شیرآب از فولاد ضدزنگ و بسیار مقاوم می باشد.
Treeme Rubinetteri بابیش از چهل سال سابقه طراحی و تولید وسایل حمام، با شرکت در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت محصولات خویش را به نمایش می گذارد.

treemme-rubinetterie-22mm-bathroom-faucet-2-thumb-autox774-52840

treemme-rubinetterie-22mm-bathroom-faucet-3-thumb-autox727-52842

RWC دیسک فولادی چشمک زن ضدزنگ

RWC DAN نام محصولی ست از شرکت آلمانی NAO.
RWC در مقایسه با شیرآب Trendy، ظاهری منحصر به فرد و کاملا جدید دارد. شکل ظاهری شیر آب Trendy هم خوان با تصورات ذهنی ما از یک شیر آب است اما RWC دارای ظاهری خاص و بسیار متفاوت می باشد.
ترکیب یک لوله خروجی پرفشار، شیر تعادل فشار و کنترل ترموستاتیک در قالب شی ای مشابه بشقاب پرنده. این شرح مختصری ست از توصیف شیرآب RWC محصول شرکت NAO.
میزان درجه حرارت و جریان آب خروجی از لوله آب توسط دو لغزنده کوچک یکپارچه کنترل می شود. سیگنال های روی دیسک، در عملکردهای مختلف نور ضعیف و قوی را نشان می دهند.
شیرآب RWC با زیبایی خود، گزینه مناسبی برای استفاده در طراحی حمام خانه شما به شمار می رود.
شرکت NAO متخصص طراحی پروژه ها جدید و نوآوری های تازه است.

kwc-dan-faucet-concept-2-thumb-630xauto-52892

kwc-dan-faucet-concept-1-thumb-630xauto-52890

Processing your request, Please wait....

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*