دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

طراحی جعبه مسافراتی

۵۵۴cdad4e58ecece5c000003_travelbox-combines-essentials-for-living-in-a-portable-box_3جعبه مسافرتی

جعبه مسافراتی طرح جدیدی ست از شرکت معماری Juust. این جعبه دارای کلیه ی ملزومات زندگی موقت شماست که به منظور آسان نمودن سفرهای طولانی و گردشگری طراحی شده است.

جعبه مسافرتی

آیا شما از آن دسته افراد هستید که دائما در حال سفرند؟ آیا از سفرهای گردشگری و بازدید از مناطق بکر طبیعت لذت می برید؟ چقدر به راحتی و آسایش خود در مسافرت اهمیت می دهید؟ چه میزان از بودجه سفر خود را صرف اجاره محل اسکان موقت (هتل ها و مهمانپذیرها و…) می کنید؟ آیا به دلیل سختی سفر در طبیعت و مناطق بکر طبیعی از علاقه خود به این گونه سفرها صرف نظر کرده اید؟

khkj

 گروه معماری Juust راه حلی مناسب، آسان، راحت و مقرون به صرفه پیش پای شما می گذارد. شما با داشتن یک جعبه مسافرتی می توانید خود را از شر هزینه های سرسام آور هتل ها و … رها کنید. این جعبه سازگار با محیط زیست، قابل استفاده مداوم، دارای کیفیت خوب و دوام بالاست.

گروه معماری Juust طرحی را تحت عنوان جعبه سفر ارائه نمود. محتویات این جعبه جمع و جور شامل یک دوچرخه، تخت خواب نرم و راحت، میز، صندلی و گنجه برای قرار دادن لوازم ضروری سفر می باشد. جعبه مسافرتی Juust با طراحی بسیار زیبا از چوب مرغوب ساخته شده که سازگار با طبیعت است.

استفاده از آرایشی هوشمندانه برای چینش لوازم موردنیاز در یک جعبه جمع و جور.

شما می توانید جعبه مسافراتی را با خود در همه ی سفرها به همراه داشته باشید. این جعبه در حالت بسته بسیار سخت، ضدضربه و کارآمد است. بدنه خارجی جعبه قادر به تحمل ضربه های اجتناب ناپذیر در طول سفر می باشد. از این رو به همراه داشتن آن در سفرهای خارجی، سفرهای طولانی و مکان هایی که امکانات آسایش و اسکان وجود ندارد توصیه می شود. شما با داشتن جعبه مسافرتی Travelbox به هیچ عنوان نگران محل اقامت خود در طول سفر نخواهید بود. در واقع این جعبه خانه ای راحت و قابل حمل برای شماست. Travelbox همراه ثابت سفرهای ماجراجویانه شما خواهد بود.

bmnbgjhvcg

Processing your request, Please wait....

درباره ی sahelazad

sahelazad
« آنکه پا جای رد پای دیگری گذارد، از خویش ردپایی بر جای نگذارد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*